Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lolguide/domains/efektywnefiltrowanie.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lolguide/domains/efektywnefiltrowanie.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lolguide/domains/efektywnefiltrowanie.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581
Na co zwrócić uwagę kupując dzbanek filtrujący? - Efektywnefiltrowanie.pl

Na co zwrócić uwagę kupując dzbanek filtrujący?

Czy filtr odwróconej osmozy się opłaca
Czy filtr odwróconej osmozy się opłaca?
23 marca, 2021
Jaka butelka filtrująca najlepsza
Jaka butelka filtrująca najlepsza?
23 marca, 2021
Pokaż wszystkie
Na co zwrócić uwagę kupując dzbanek filtrujący

Dzbanek filtrujący to prosty w obsłudze gadżet, który posiada przystępną cenę. Znajduje się on w prawie każdej kuchni. Dla wody butelkowej jest to doskonała alternatywa, która namawia do zdrowego trybu życia. Woda z kranu ma wtedy znacznie lepszy smak. Większość zastanawia się, jaki dzbanek filtrujący warto kupić i czym kierować się podczas jego wyboru. Odpowiadamy poniżej.

Co należy uwzględnić podczas zakupu dzbanka filtrującego?

Bardzo istotnym aspektem jest pojemność dzbanka. Wszystko zależy od tego, jak liczną mamy rodzinę i ile wody na raz mamy w planach przefiltrować. Dzbanek 1.4 l powinien starczyć dla dwóch osób.

Warto również zwrócić uwagę na materiał wykonania. Producenci niektórych marek, jak na przykład Dafi, oferują produkty wykonane z tworzyw sztucznych – plastik. Te modele cieszą się bowiem największym zainteresowaniem, ponieważ trudniej jest je uszkodzić. Niezależnie od tego, jaki model dzbanka wybierzemy należy pamiętać, by zawsze odstawiać go w przyciemnione i chłodne miejsce.

Przydatną funkcją może się okazać wskaźnik życia filtra. Dzięki temu nie musimy pamiętać ani zapisywać, kiedy powinniśmy wymienić wkład filtrujący, ponieważ przypomni nam o tym wskaźnik w postaci małego wyświetlacza, który znajduje się na pokrywie.

Istotną sprawą jest także cena. To, ile będziemy musieli zapłacić głównie będzie zależało od danego modelu. Dodatkową opłatą może być również każdy filtr, który powinno się wymieniać od dwóch do czterech tygodni. Bez tego etapu dzbanek nie spełni swojej roli. Jeśli nadal będziemy korzystać z aktywnego zużytego wkładu, węgiel, z którego został wykonany stanie się pożywką dla drobnoustrojów.

Dzbanek filtrujący to ciekawa i poręczna opcja w każdym mieszkaniu. Możemy go wszędzie ze sobą zabrać. Niskim kosztem przyczyniamy się do poprawy jakości oraz właściwości wody. Warto zadbać o swoje zdrowie oraz wyrobić sobie nawyk, który polepszy funkcjonalność naszego organizmu. Wybierając dzbanek filtrujący nie musimy martwić się, że nasza woda będzie posiadała chemiczny skład.