Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lolguide/domains/efektywnefiltrowanie.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lolguide/domains/efektywnefiltrowanie.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lolguide/domains/efektywnefiltrowanie.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581
Filtry do wody – ranking - Efektywnefiltrowanie.pl

Filtry do wody – ranking

Dzbanki filtrujące wodę – ranking
Dzbanki filtrujące wodę – ranking
23 marca, 2021
Czy filtr odwróconej osmozy się opłaca
Czy filtr odwróconej osmozy się opłaca?
23 marca, 2021
Pokaż wszystkie
Filtry do wody – ranking

Ludzki organizm składa się głównie z wody, bez której nie umie poprawnie funkcjonować. Codziennie powinno się jej spożywać dwa litry. Ważne, aby to była woda dobrej jakości. Picie wody z kranu często niesie ze sobą pewne obawy. Jest jednak na to sposób – uzdatnianie. Będziemy do tego potrzebowali dobrego filtra do wody. Jaki zatem wybrać? Przedstawiamy ranking filtrów od Dafi.

Pozycja pierwsza. Najczęściej kupowany Dafi MG+

Wkład oczyszcza z wody z kranu nie tylko chlor, zanieczyszczenia organiczne czy metale ciężkie, ale również wzbogaca ją w jony magnezowe. Są one bowiem niezbędne do tego, by prawidłowo funkcjonować w organizmie. Filtr posiada wydajność, która mieści się w zakresie do dwustu litrów wody. Wkład wzbogacony jest o siateczkę, która ma za zadanie wyłapywać pływający w wodzie osad. Produkt zachęca do dbania o środowisko naturalne.

Pozycja nr 2. Dafi Classic – klasyczny wybór wielu Polaków

Przedstawiony filtr pozwoli oczyścić wodę z przeróżnych zanieczyszczeń, takich jak na przykład ciężkie metale. Można ją wtedy bez ryzyka spożywać, ale również nalewać do żelazka lub innych sprzętów, bez strachu, że powstanie osad wapienny. Wkład pozwala zneutralizować substancje, które odpowiadają za nieprzyjemny smak wody, ponieważ wzbogacony jest o węgiel aktywny. Użytkowanie filtra jest bezpieczne. Biorąc pod uwagę jony srebra, pozwoli on zapobiec rozwojowi bakterii w dzbanku.

Dafi Unimax – uniwersalnie i zdrowo

Jest uniwersalnym wkładem, który pasuje do dzbanków filtrujących od różnych producentów. Umożliwia on oczyszczenie wody z chloru, kamienia, pestycydów czy innych zanieczyszczeń. Dzięki temu nie musimy mieć obaw przed wypiciem jej. Produkt wykonano z bezpiecznych dla naszego zdrowia materiałów. Filtrowanie jednego litra wody zajmie do maksymalnie dwóch minut. Wkład powinien wystarczyć na około trzydzieści dni. Pozwoli on na przefiltrowanie do dwustu litrów wody. Będziemy mogli zaprzestać kupowania wody butelkowej. Dzięki temu zadbamy o środowisko.

Dzbanek filtrujący jest dobrą inwestycją. Dzięki niemu woda zostanie oczyszczona z groźnych dla zdrowia substancji. Do kompletu potrzeba nam tylko dobrej jakości filtra. Warto przemyśleć zakup tego duetu, aby móc w pełni cieszyć się zdrową oraz czystą wodą.