Dzbanki filtrujące wodę – ranking

Filtry do wody – ranking
Filtry do wody – ranking
23 marca, 2021
Pokaż wszystkie
Dzbanki filtrujące wodę – ranking

Picie wody z kranu nie musi być złe, jeśli używamy dobrej jakości dzbanka filtrującego. Jest to idealny produkt dla osób, które mają w planach zrezygnować z picia wody butelkowej. Jeśli zastanawiamy się jaki dzbanek filtrujący zakupić, ten artykuł może okazać się pomocny. Przedstawiamy ranking najlepszych dzbanków od producenta marki Dafi – wybierz odpowiedni model do swojego domu.

1. Dafi Start Unimax 4l

Warto zastanowić się nad tym modelem, ponieważ posiada dużą pojemność, co pozwala jednorazowo przefiltrować znaczną ilość wody. Do najważniejszych atutów produktu można na pewno zaliczyć: ergonomiczną i solidną rączkę, łatwość w nalewaniu zaraz po filtracji oraz całkiem dużą wydajność wkładu. Filtr potrafi oczyścić nawet do dwustu litrów wody. Ten model dzbanka usuwa chlor, jak również metale ciężkie i niektóre związki organiczne.

2. Dafi Luna 3.3l + 2 Wkłady Unimax Stal

Następny proponowany model cechuje na pewno duża pojemność, kalendarzowy wskaźnik wymiany wkładu, a także antypoślizgowa podkładka. Ostatnia funkcja zapewnia stabilność na mokrym lub wilgotnym blacie, dzięki temu przypadkowe trącenie czy rozlanie będzie znacznie trudniejsze. Dafi Luna posiada wydajne filtry Unimax Standard, dzięki temu przepuszczona woda nadaje się do wypicia lub wykorzystania do gorących potraw. Warto również napomknąć o opcji MG+, która potrafi wzbogacić wodę o cenne minerały.

3. Dafi Crystal Led 2l + filtr Classic Biały

Przedstawiony model to wersja produktowa, która została zrobiona ze wzmocnionego szkła wysokiej jakości. Główne funkcjonalności tej opcji to – szybka filtracja, korzystna zmiana smaku i zapachu wody, wydajność, która wynosi 170 litrów oraz ochrona, by kamień nie osadzał się na sprzętach AGD. Specyfika wkładu bazuje na węglu aktywnym oraz żywicy jonowymiennej. Zadaniem pierwszego składnika jest blokowanie przedostania się detergentów, pestycydów oraz zanieczyszczeń organicznych. Natomiast drugi ma za zadanie usunąć nadmiar soli oraz skupić się na zmniejszaniu twardości.

Ważnym elementem przy wyborze produktu jest porównanie jakości do ceny. Bez względu jednak na to, jaki posiada się budżet, warto zakupić dzbanek filtrujący. Czasami droższy model może okazać się lepszy, głównie ze względu na wydajność wkładu. Nie trzeba wtedy ponosić kolejnych kosztów.